Katalog stron

Strony informatyczne

Wyniki wyszukiwania ze słowem kluczowym "psycholog"

 • sylwiahofman.pl

  Już dziś skorzystaj z wysokiej jakości usług pani Sylwii Hofman, które poparte są dużym doświadczeniem. Dzięki wielkiej wiedzy, jak też doświadczeniu jest ona w stanie proponować utrzymane na wysokim poziomie usługi, do jakich można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (lub grup zorganizowanych) a także dla firm. Jesteś w stanie skorzystać ze szkoleń dotyczących takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak też odkrywanie rodzaju osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Dodatkowo chcąc trafić do dużego grona osób prowadzi również konsultacji terapeutyczne, dzięki którym pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.
 • Trema warsztaty Kraków

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów powstał by wspomagać specyficzną grupę zawodową tj. artystom, którzy w swojej pracy muszą nieustannie zmagać się z wieloma zagadnieniami. Objęcie artystów opieką psychologiczną, umożliwia pokonanie problemów związanych tj. trema warsztaty Kraków , jaka pojawia się u osób, które mają publiczne występy. Współpracujemy z artystami rozwijającymi swoje zdolności zawodowe, opierając się na najlepszych metodach psychologicznych i razem zmierzamy do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Skierowaliśmy do Państwa propozycję współpracy prowadząc warsztaty, które dają możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla indywidualnego rozwoju i najefektywniejszego działania we obecnych czasach uzdolnionych artystów w różnym wieku. Razem odpowiemy na nurtujące pytanie - jak pokonać tremę? Swoją usługę kierujemy również do instytucji muzyków i aktorów organizując warsztaty grupowe.
 • Psychologia i psychoterapia

  Terapia jest w ostatnich latach coraz bardziej powszechna. Jeszcze dekadę temu temu głównie na zachodzie, ale ostatnimi czasy również Polacy zaczynają regularnie korzystać z tego typu usług. Można odnieść wrażenie, że w niektórych kręgach chodzenie na terapię stało się normą, jeśli nie wręcz przymusem. Warto zatem zbadać jakie są zalety i jakie wady uczęszczania na psychoterapię. A zarówno jednych, jak i drugich jest sporo.

  Psychoterapeuta dzięki swojej bezstronności, jak i długiemu szkoleniu potrafi pokazać klientowi jakie są nieuświadomione mechanizmy i motywy różnych sytuacji, które najpewniej wydarzają się w życiu tej osoby wiele, wiele razy i to wbrew jej życzeniom.

  Kategorie:
  Zdrowie i Uroda » Psychoterapia
  Zdrowie i Uroda » Gabinety lekarskie
  Zdrowie i Uroda » Uzależnienia

  data: 31.03.2012 | adres: http://www.alexa.com/siteinfo/mikolajczyz.pl | słowa kluczowe: psychologia psychoterapia | czytaj więcej »

 • Logopeda Wałbrzych

  Logopeda i psycholog to fachowcy których odnajdą Państwo na prezentowanej tu witrynie. Jest to witryna internetowa, która przedstawia ofertę Internetowej Poradni Psychologicznej Alter-Ego. Centrala poradni znajduje się na Dolnym Śląsku w miejscowości Wałbrzych. Propozycja poradni skierowana jest jednak nie tylko do obywateli Wałbrzycha, ale także ludzi mieszkających w innych miastach, na obszarze całego kraju. Poradnia psychologiczna oferuje bowiem porady psychologa online. W propozycji jest m.in. terapia dzieci metodą bobath. Internetowa Poradnia Psychologiczna Alter-Ego to dobre wyjście dla ludzi szukających logopedy oraz psychoterapeuty.
  Kategorie:
  Zdrowie i Uroda » Psycholodzy
  Zdrowie i Uroda » Pomoc
  Zdrowie i Uroda » Psychoterapia

  data: 14.01.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia | czytaj więcej »

dodawarka do katalogów | pozycjonowanie | katalog stron | katalogowanie
Strony:

Katalog Informatyczny