Katalog stron

Strony informatyczne

Logopeda Wałbrzych

Logopeda i psycholog to fachowcy których odnajdą Państwo na prezentowanej tu witrynie. Jest to witryna internetowa, która przedstawia ofertę Internetowej Poradni Psychologicznej Alter-Ego. Centrala poradni znajduje się na Dolnym Śląsku w miejscowości Wałbrzych. Propozycja poradni skierowana jest jednak nie tylko do obywateli Wałbrzycha, ale także ludzi mieszkających w innych miastach, na obszarze całego kraju. Poradnia psychologiczna oferuje bowiem porady psychologa online. W propozycji jest m.in. terapia dzieci metodą bobath. Internetowa Poradnia Psychologiczna Alter-Ego to dobre wyjście dla ludzi szukających logopedy oraz psychoterapeuty.

Kategorie:
Zdrowie i Uroda » Psycholodzy
Zdrowie i Uroda » Pomoc
Zdrowie i Uroda » Psychoterapia

data: 14.01.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Dentysta Białołęka

  Śliczny uśmiech to marzenie każdego nas. W związku z tym należy pielęgnować zęby każdego dnia. Nie możemy zapominać o regularnym odwiedzaniu dentysty. Lekarz stomatolog sprawdzi stan naszego uzębienianaszych zębów i zaaplikuje właściwą kurację. Mogą być wykonane licówki, wymiana plomby, lub zalecenia chirurgiczne. Właśnie dlatego musimy dbać swoje uzębienie każdego dnia i już jako dziecko. Musimy nadmienić, że o ile licówki są "operacją" kosmetyczną to trzeba pielęgnować zęby, żeby wizyta u dentysty polegała tylko na przeglądzie. Zachęcamy dzieci i dorosłych do zbadania swojego uzębienia.

 • sylwiahofman.pl

  Już dziś skorzystaj z wysokiej jakości usług pani Sylwii Hofman, które poparte są dużym doświadczeniem. Dzięki wielkiej wiedzy, jak też doświadczeniu jest ona w stanie proponować utrzymane na wysokim poziomie usługi, do jakich można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (lub grup zorganizowanych) a także dla firm. Jesteś w stanie skorzystać ze szkoleń dotyczących takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak też odkrywanie rodzaju osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Dodatkowo chcąc trafić do dużego grona osób prowadzi również konsultacji terapeutyczne, dzięki którym pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.

 • Depresja Objawy

  Należy otwarcie przyznać, iż ci ludzie, którzy cierpią na depresję, ale nic sobie z tego nie robią, najzwyczajniej w świecie niszczą swoje życie. W końcu jeśli człowiek ma na przykład raka, to zawsze podejmuje leczenie. W przypadku stanów depresyjnych powinno być identycznie! W szczególności, iż wyleczenie depresji jest sporo prostsze, aniżeli przykładowo przezwyciężenie raka kości... A więc absolutnie każda osoba, która choruje na depresję, możliwie jak najszybciej powinna rozpocząć leczenie. Przecież życie bez depresji jest naprawdę przyjemne, to pewnik. Pewne jest jedno - depresja jest nieprzyjemna.

  data: 17.02.2013 | adres: http://www.depresja.info5.pl | słowa kluczowe: depresja objawy diagnoza porady | czytaj więcej »

 • Trema warsztaty Kraków

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów powstał by wspomagać specyficzną grupę zawodową tj. artystom, którzy w swojej pracy muszą nieustannie zmagać się z wieloma zagadnieniami. Objęcie artystów opieką psychologiczną, umożliwia pokonanie problemów związanych tj. trema warsztaty Kraków , jaka pojawia się u osób, które mają publiczne występy. Współpracujemy z artystami rozwijającymi swoje zdolności zawodowe, opierając się na najlepszych metodach psychologicznych i razem zmierzamy do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Skierowaliśmy do Państwa propozycję współpracy prowadząc warsztaty, które dają możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla indywidualnego rozwoju i najefektywniejszego działania we obecnych czasach uzdolnionych artystów w różnym wieku. Razem odpowiemy na nurtujące pytanie - jak pokonać tremę? Swoją usługę kierujemy również do instytucji muzyków i aktorów organizując warsztaty grupowe.

  data: 16.01.2013 | adres: http://koda.krakow.pl | słowa kluczowe: trema trema warsztaty Kraków psychologia muzyki jak pokonać tremę | czytaj więcej »

 • Psychologia i psychoterapia

  Terapia jest w ostatnich latach coraz bardziej powszechna. Jeszcze dekadę temu temu głównie na zachodzie, ale ostatnimi czasy również Polacy zaczynają regularnie korzystać z tego typu usług. Można odnieść wrażenie, że w niektórych kręgach chodzenie na terapię stało się normą, jeśli nie wręcz przymusem. Warto zatem zbadać jakie są zalety i jakie wady uczęszczania na psychoterapię. A zarówno jednych, jak i drugich jest sporo.

  Psychoterapeuta dzięki swojej bezstronności, jak i długiemu szkoleniu potrafi pokazać klientowi jakie są nieuświadomione mechanizmy i motywy różnych sytuacji, które najpewniej wydarzają się w życiu tej osoby wiele, wiele razy i to wbrew jej życzeniom.

  data: 31.03.2012 | adres: http://www.alexa.com/siteinfo/mikolajczyz.pl | słowa kluczowe: psychologia psychoterapia | czytaj więcej »

 • Uzależnienie od alkoholu

  Alkoholizm to niezwykle trudna choroba. Dużo alkoholików oponuje przeciw myśli, że ma kłopot z nadużyciem alkoholu. Upijają się ponieważ mają ochotę. Takie podsumowanie w głównej mierze da się usłyszeć. Jednak z czasem kiedy odwiedzą naszą witrynę i poznają uświadamiające teksty momentalnie wykreuje się ich tok rozmyślania. Ciekawe poradniki recenzujące przyczyny i objawy alkoholizmu, a także jego następstwa przyczyniają się, że duża ilość ludzi zdaje się dostrzegać swoją chorobę. Nasza witryna jest w szczególności przydatna dla osób mieszkających łącznie z alkoholikiem. Alkoholizm w rodzinie to jeden z wielu powodów rozpadu rodzin. Uzyskaj bezcenną wiedzę jakim sposobem poradzić sobie z uzależnieniem potrzebujących.

  data: 31.01.2012 | adres: http://leczeniealkoholizmu.info | słowa kluczowe: alkoholizm leczenie terapia uzależnienie detoks objawy alkoholizmu test na alkoholizm | czytaj więcej »

 • Łysienie

  Problem ubywania włosów oraz łysienia dotyczy niesamowicie wielu osób i to nie tylko mężczyzn. Na naszej stronie www publikowanych jest bardzo dużo cennych informacji dotyczących różnego typu sposobów radzenia sobie z takim kłopotliwym problemem. Kiedy widzimy już u siebie podstawowe objawy łysienia trzeba od razu próbować takiemu stanu rzeczy zapobiec. Istnieje naprawdę wiele medycznych i kosmetycznych sposobów, jakie mogą służyć nam pomocą w pierwszym stadium dolegliwości. Jeżeli Twój kłopot ma formę bardziej zaawansowaną także nie powinniśmy wpadać w panikę, ale musisz starać się z nim się uporać różnymi dostępnymi środkami, w tym preparatami sprzedawanymi wyłącznie na receptę. Na tej stronie dowiesz się więcej na ten temat.

  data: 30.11.2011 | adres: http://lysienie365.pl/ | słowa kluczowe: łysienie leki na włosy | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny